E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arrestime

Aliu pas arrestimit të 12 personave në Ferizaj: Shpresojmë që po ju vije fundi abuzuesve të pasurisë publike

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu pas arrestimit të 12 personave për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe marrje e dhënie ryshfeti ka thënë se shpresojnë që po ju vije fundi abuzuesve të pasurisë publike. Aliu përmes një konference për...

Prangosen edhe 10 persona, shkon në 18 numri i të arresturve për mashtrimet me “call center”

Në kuadër të operacionit të sotëm të Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, janë arrestuar edhe 10 persona të tjerë si dhe gjatë kontrollit të disa lokacioneve janë sekuestruar edhe 11 mijë euro. Ky aksion u realizua nga Prokuroria Speciale...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img