E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Armend Fejzullahu

Sabri Fejzullahu publikon fotografi me djalin e tij të madh, Armendin

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, ka sjellë një fotografi të përbashkët me djalin e tij të madh, Armendin. Këngëtari i popullarizuar është baba i katër fëmijëve, dy prej të cilëve janë nga martesa e tij e parë. “Djali i jem...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -