E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Arbenita Ismajli

Martohen Arbenita dhe Fero

Çifti i njohur i estradës, Arbenita dhe Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Kështu së paku ka lënë të kuptohet një fotografi e përbashkët e çiftit, e publikuar në rrjetet sociale. Ka qenë modelja e njohur Arbenita Ismajli, ajo e cila...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...
- Advertisement -