E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Apple

Apple paralajmëroi: Nëse përdorni një iPhone, azhurnoni pajisjen tuaj menjëherë

Ekspertët e sigurisë shpesh thonë se siguria absolute nuk ekziston kur bëhet fjalë për teknologjinë. Sigurisht, gjithmonë ekziston mundësia që dikush t’ju hakojë, të depërtojë në kompjuterin tuaj ose në celularin tuaj, të vjedhë të dhënat tuaja dhe të ngjashme. Sidoqoftë,...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...
- Advertisement -