E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

anwar hadid

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen ndryshe

Ajo së pari dha një paraqitje të shkurtër të veshjes së saj të enjten përmes disa fotografive të publikuara në Instagram. Dhe Dua Lipa shfaqi stilin e saj edhe në rrugë të mërkurën pasdite, ndërsa doli me të dashurin e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...
- Advertisement -