E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Anton Quni

Anton Quni thotë se është kandidat për kryetar të LDK-së

Anton Quni ka deklaruar se do të jetë kandidat për postin e kryetarit të LDK-së. Quni e ka konfirmuar kandidaturën, teksa ka thënë se do ta rikthejë votuesin e LDK-së. Jam kandidat për kryetar të LDK-së. Janë shumë arsye dhe faktorë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...
- Advertisement -