E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Antiplumb

Lansohet BMW X7 i blinduar

Një tjetër ofertë vjen nga kompania kanadeze INKAS – BMW X7 i blinduar ofron mbrojtje të nivelit balistik CEN BR6, me dyer, dysheme dhe çati të përforcuar si dhe xhama antiplumb. Sistemi i pezullimit dhe frenimit janë modifikuar gjithashtu, dhe...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...
- Advertisement -