E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

anticovid

BE-ja kërkon inspektimin e prodhimit të vaksinës antiCOVID në Belgjikë

Komisioni Evropian ka urdhëruar autoritetet belge të inspektojnë prodhimin e vaksinës antiCOVID të AstraZenecas në një fabrikë në Belgjikë, ku problemet kanë çuar në mungesë të theksuar të furnizimit me të. Agjencia Federale e Belgjikës për Barnat dhe Produktet Shëndetësore...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -