E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Anthony Fauci

Fauci: Ka gjasa që edhe në 2022-tën të mbajmë maska

Zyrtari amerikan i sëmundjeve infektive, Anthony Fauci tha të dielën se është e mundur që amerikanët do të mbajnë maska edhe në vitin 2022. Megjithatë, mjeku amerikan pohoi se masat për të ndaluar përhapjen e coronavirusit do të relaksohen...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...
- Advertisement -