E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Angela Merkel

Merkel e gatshme të vaksinohet me AstraZeneca

Kancelarja gjermane, Angela Merkel tha sot se është e gatshme të vaksinohet me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca, pavarësisht pezullimit të saj për disa ditë për shkak të çrregullimeve të rralla dhe serioze të gjakderdhjes në personat e vaksinuar, që nuk...

Merkel paralajmëron për një pasojë tjetër të pandemisë në shoqëri

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka paralajmëruar se ka rrezik që pandemia ta zhbëjë progresin e arritur për barazinë gjinore, sepse gratë po duhet të merren më shumë me kujdesin ndaj fëmijëve dhe kanë më shumë gjasa të kenë vende...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...
- Advertisement -spot_img