E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Ana Lleshi

Ana për djemtë në “Për’puthen”Nuk dinë si ta lypin

Ana thotë se djemtë, konkurentë të Për’puthen nuk dinë si të sillen me vajzat. Duke iu referuar edhe debatit të fundit midis konkurentit të ri, Erit dhe Fatjonit, që përfundoi me ofendime dhe gati në dhunë fizike, Ana thotë: “Aty...

Ana Lleshi del nga vetja duke pozuar gjysmë e veshur provokon fansat

ashmë të gjithë e njihni Anën e ‘Përputhen e cila veç kërcimeve, pëlqimit ndaj Fajtonit dhe Atdheut bëri bujë edhe pas fotos më Arjonin në krevat. Edhe pse Ana nuk është më pjesë e emisionit “Përputhen”, ajo vazhdon të marrë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Rikthehen reshjet e shiut dhe të borës në Kosovë

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu...
- Advertisement -