E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ambasada e Kosovës

Ambasada e Kosovës në Gjermani del me njoftim për ata që duan të udhëtojnë për në këtë shtet

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dalur me një njoftim për masa të reja me rastin e udhëtimeve nga Kosova në këtë shtet. Sipas kësaj ambasade, nga sot të gjithë personat që udhëtojnë përmes rrugëve ajrore drejt Gjermanisë duhet të...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img