E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Albin Tahiri

Albin Tahiri arrin rezultatin më të mirë në histori të skitarisë së Kosovës në një kampionat botëror

Albin Tahiri ka përfunduar në pozitën e 32-të në disiplinën e sllallomit në kampionatin botëror të skitarisë, që po mbahet në Cortina d’Ampezzo të Italisë. Kjo është pozita më e mirë ndonjëherë e Tahirit në kampionatin botëror dhe më e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...
- Advertisement -