E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Alarmi

Arsyeja pse disa njerëz nuk zgjohen me alarmin e parë

Kur bëhet fjalë për zgjimin në mëngjes, ekzistojnë dy lloje njerëzish – ata që ngrihen në alarmin e parë dhe madje edhe para tij, dhe ata që vazhdojnë rregullisht të flenë pavarësisht zhurmës shurdhuese. Këta të tjerët, edhe nëse e...

Barcelona është pagjumë, mbrëmë në hotel u ndez alarmi i zjarrit!

Skuadra e Barcelonës do të luaj sonte ndeshjen e kthimit ndaj Paris Saint-Germain, ndeshje e vlefshme për 1/16 në UEFA Champions League. Klubi nga Katalunia dje ka mbërritur në Paris, por nuk ka pasur natë të mirë.     Ashtu siç shkruhet në...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...
- Advertisement -spot_img