E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Aksident

Aksident ndërmjet një veture dhe aeroplani

Përplasja e një aeroplani dhe një veture në autostradë ndodhi afër Aeroportit Livermore në shtetin amerikan të Kalifornisë. Pista e Aeroportit Livermore shkon paralelisht me autostradën në të cilën ndodhi incidenti dhe është vetëm disa qindra metra larg saj. Askush nuk...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, ku...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...
- Advertisement -