E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Airbag

Manovra me veturë që i kushtoi “shtrenjtë” – “airbagu” e goditi në fytyrë e kapelën ia hodhi jashtë

Shoferi i një veture duke tentuar të bëjë një manovër duke u “zbritur” nga shtylla – për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë. Në momentin që vetura e tij Chevy Silverado po “zbriste” nga shtylla – airbagët iu hapën dhe...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img