E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Agron Uka

Njëherë e kishte mohuar, Berisha tash e pranon takimin me prokurorin Uka: I kam kolegë ata

Pas publikimit të pamjeve ku shihet vrasja e Agonis Tetajt, dje në media është bërë publike një foto ku shihej avokati i familjes Gogaj, Besnik Berisha dhe prokurori i rastit Agron Uka, në një restorant në Gjilan. Prokurori Uka për...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img