E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Agonis Tetajt

Njëherë e kishte mohuar, Berisha tash e pranon takimin me prokurorin Uka: I kam kolegë ata

Pas publikimit të pamjeve ku shihet vrasja e Agonis Tetajt, dje në media është bërë publike një foto ku shihej avokati i familjes Gogaj, Besnik Berisha dhe prokurori i rastit Agron Uka, në një restorant në Gjilan. Prokurori Uka për...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img