E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Duhet lexuar

spot_img

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë.

Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona ende të panjohur. Ai ka treguar se të njëjtit e kishin pritur para hyrjes së banesës së tij dhe e kanë sulmuar posa ka dalë nga vetura e tij.

Në këtë kohë, Duriqi kishte qenë duke u kthyer në banesë pas pjesëmarrjes në një debat televiziv.

Duriqi ka marrë lëndime dhe është trajtuar mbrëmë në Emergjencën e QKUK-së.

Policia ka dalë në vend të ngjarjes dhe është duke e hetuar rastin.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Angelina Jolie zbulon “të vërtetën” për mënyrën se si divorci nga Brad Pitt ndikoi në synimet e saj në karrierë

Angelina Jolie diskutoi për rolin e saj të ardhshëm në Those Who Wish Me Dead (Ata që më dëshirojnë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img