E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Specialja ia vazhdon paraburgimin Salih Mustafës

Duhet lexuar

spot_img

Ish-shefit të Inteligjencës në Forcën e Sigurisë së Kosovës, Salih Mustafa, i njohur gjatë luftës si komandant Cali, i është vazhduar paraburgimi nga ana e Speciales.

Vendimi është marrë nga gjyqtari i procedurës Nicola Guillou.

Guillou ka kërkuar nga mbrojtja e Mustafës dhe prokuroria që të dërgojnë parashtresat e tyre për shqyrtimin tjetër të paraburgimit, më 11 maj të këtij viti.

Ish-shefi i Inteligjencës së Forcës së Sigurisë së Kosovës Salih Mustafa, u arrestua më 24 shtator për krime të luftës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img