E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sot takohen Vjosa Osmani dhe Lumir Abdixhiku

Duhet lexuar

spot_img

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku sot do të takohet me kandidaten për presidente, Vjosa Osmani.

Takimi Abdixhiku – Osmani do të mbahet në ora 14:00.

Abdixhiku ditë më parë kishte thënë se LDK nuk do të ketë më takime me Alin Kurti por takimet me Osmanin do të vazhdojnë për të diskutuar për presidentin.

LDK po kërkon që presidenti i ri i Kosovës të jetë i pa anshëm në raport me subjektet politike.

Vjosa Osmani pasi ishte ndarë nga LDK, në zgjedhjet e fundit ka garuar në një listë të përbashkët me Lëvizjen Vetëvendosje.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img