E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sot në ora 18:00 pritet të fillojë numërimi i votave me kusht

Duhet lexuar

spot_img

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve pritet të filloj procesi i numërimit të votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta.

Procesi do të fillojë në ora 18:00 të ditës së sotme.

Deri tani nga KQZ janë numëruar votat e rregullta dhe ato me postë.

Nga votat e rregullta fitues të zgjedhejve ka dalur Lëvizja Vetëvendsoje me 47.85% të votave, e pasuar nga PDK me 17.41% dhe LDK me 13.08%.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img