E mërkurë, 29 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Skandali i ri në “Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

Duhet lexuar

spot_img

Është publikuar një video e Olsës bashkë me Atdheun tashmë protagonist i emisionit.

Autorja e “Përputhen” shihet duke e intervistuar Atdheun,
Faqja e njohur në Instagram, “Vipat e Bllokut Official” siç duket ka demaskuar publikisht autoren e emisionit duke e fuqizuar faktin se emisioni i saj është jo real.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo