E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu së shpejti me bashkëpunim

Duhet lexuar

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...

Këngëtarët e mirënjohur, Sinan Vllasahiu dhe Sabri Fejzullahu, janë mjaft të dashur për publikun e gjerë.

Ata për vite me radhë kanë qenë aktiv në prurjet muzikore, duke i argëtuar fansat e tyre.

Ndërkaq, tashmë është bërë e ditur se dyshja kanë bashkuar forcat, për të sjellë një bashkëpunim.

Foto: Instastory

Kjo është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ndërsa Sinani kishte ndarë një fotografi ku lajmërohej kënga e tyre.

E regjistruar në Prosound Recording, asnjë detaj tjetër për prodhimtarinë e tyre nuk është bërë e ditur.

 

Sidoqoftë kësaj, lajmi i tillë është pritur mirë nga fansat, të cilët mezi presin bashkëpunimin e artistëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -