E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Si përherë, Arta Elezaj nuk zhgënjen me pozat provokuese nga palestra

Duhet lexuar

spot_img

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Elezaj, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave.

Në rrjete sociale ajo është tejet aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Bukuroshja bionde është e rregullt edhe me ushtrimet në palestër, që po e ndihmojnë të formësojë trupin e shkëlqyer.

 

Në një postin të fundit në Instagram, modelja ka sjell poza nga palestra, ku padyshim, ka theksuar fizikun e tonifikuar.

Arta u shfaq me një veshje të ngushtë me ngjyrë rozë, derisa lëvizjet provokuese bën që fansat të mahniten nga ajo.

 

Të tilla imazhe nuk janë të rralla nga ana e saj, pasi pothuajse çdo javë Arta mban të azhurnuar ndjekësit.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img