E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Si do të jetë modeli i ridizenjuar i Volkswagen Polo?

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Gjenerata aktuale, e gjashtë e Volkswagen Polo u prezantua në vitin 2017, që do të thotë se momenti kur ky model do të “rifreskohet” është shumë afër. 

Versioni i ridizanjuar do të lançohet patjetër këtë vit dhe datën e saktë të premierës do ta zbulojmë së shpejti.

Dihet që Volkswagen nuk e ndryshon shumë modelin e pjesës së jashtme të makinës gjatë ristilimit dhe se ndryshimet zakonisht zvogëlohen në grupe të lehta, grilë përpara dhe parakolpë.

Meqenëse “fotot spiunë” të automjeteve të provës “të kamufluara” po qarkullojnë tashmë në internet, disa dizajnerë të pavarur kanë guxuar të supozojnë në bazë të tyre se si do të duket Polo për 2021.

Ky ishte gjithashtu rasti me Volkswagen Polo, dhe versioni aktual dhe pamjet e një automjeti para-prodhimi të maskuar të marrë gjatë provave në rrugët publike shërbyen si bazë për vizionin e tij për makinën e ridizajnuar.

Ne po ju transmetojmë interpretimet e tij dhe koha do të tregojë deri në çfarë mase dizajneri ka menduar për pamjen e modelit Polo për vitin 2021.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -