E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Shtatë kamionë për të pastruar rrugën, kështu largohet bora nga një autostradë në SHBA

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Gjitha është në punë ekipore.

Pjesa më e madhe e Amerikës u la e paralizuar këtë javë nga reshjet e borës dhe të ftohtit

Ishte veçanërisht e vështirë në Teksas, ku shërbimi emergjent luftonte për të mbajtur rrugët kryesore të kalueshme,

Një video nga Kentucky tregon qartë se si po pastrohet autostrada atje.

Një total prej shtatë kamionëve ishin të nevojshëm në mënyrë që të punojnë së bashku për të pastruar autostradën në një drejtim në gjerësi të plotë, e cila përfshin tre korsi dhe pjesë buzë rrugës.

Ajo është I-75 Road, një korridor i rëndësishëm që lidh Miçiganin dhe Florida.

Me anë të punës së bashku, parmendat larguan borën nga rruga, duke e zhvendosur atë nga e majta në të djathtë dhe duke siguruar kështu një trafik rrugor dukshëm më të sigurt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -