E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Shpërthim në selinë e kompanisë Lidl në Gjermani, lëndohen disa punëtorë

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Tre persona u plagosën në selinë e Lidl në Gjermani, kur një prej dërgesave shpërtheu.

Policia bllokoi hyrjet në ndërtesën e administratës në Heilbronn dhe të plagosurit u dërguan me urgjencë në spital.

Më shumë se 100 punëtorë u evakuuan nga selia, dhe sipas mediave botërore, dyshohet se një letër-bombë shkaktoi shpërthimin.

Policia nuk ka komentuar nëse incidenti është i lidhur me një shpërthim të martën, 60 kilometra larg në departamentin e pranimit të mallrave të një prodhuesi pije në Eppelheim.

Specialistët e Zyrës së Policisë Kriminale të Shtetit morën paketën për të kryer një hetim në kushte të sigurta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -