E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Shpend Ahmeti e Baton Haxhiu bëjnë parashikimet për zgjedhjet e 14 shkurtit

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Edhe pse me 14 shkurt 2021 do të mbahen zgjedhjet, Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti dhe gazetari Baton Haxhiu kanë parashikuar rezultatet për këto zgjedhje.

Të dy këta kanë dallime të ndryshme nga njëri tjetri në këtë publikim.

Më poshtë të paraqitura në imazh gjeni edhe parashikimet e Shpend Ahmetit dhe Baton Haxhiut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -