E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Shoferi në Angli ngarkon një divan mbi makinën e tij

Duhet lexuar

spot_img

Një shofer u ndalë nga policia në Northampton pasi mbërtheu një divan të madh prej lëkure, mbi makinë, i lidhur me një shirit plastik.

Sipas medieve të huaja,  oficerët e habitur kapën imazhet e divanit të zi prej lëkure në maj të makinës Nissan Qashai, të cilin e ndaluan të mërkurën.

Divani ishte mbërthyer te automjeti me një shirit të hollë, mbështjellës plastik, që lidhej përmes xhamave përpara.

Shoferit iu dha një njoftim ndalimi dhe u raportua për ngasje të rrezikshme.

“Një tjetër ndalesë interesante. Ngarkesa nuk është shumë e sigurt”, mbishkrimi i autoriteteve kur postoi imazhin në Twitter në fillim të kësaj jave.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Masa të reja shkaku i coronavirusit – Udhëtarët duhet të tregojnë njërin prej këtyre dokumenteve për të hyrë në Gjermani

Nga kjo fundjavë, të gjithë udhëtarët që shkojnë në Gjermani do të duhet të tregojnë dëshmi të imunitetit ndaj...

Më shumë artikuj si kjo