E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

Duhet lexuar

spot_img

Në Palermo, Itali, një shofer kamioni bëri një manovër të gabuar me një kamion dhe përfundoi në çatinë e një garazhi.

Ai po qëndronte pezull në ajër dhe banorët e një ndërtese aty pranë u evakuuan për shkak të rrezikut të rënies së një kamioni.

Ndërhyrja e zjarrfikësve siguroi vendin e ngjarjes, dhe automjeti u kthye në rrugë, dhe njerëzit u kthyen në shtëpitë e tyre.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img