E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Shkurte Fejza dhe bashkëshorti i saj shërohen nga Covid-19

Duhet lexuar

spot_img

Nga Shkurte Fejza

Përshëndetje miqësia ime.

Falemnderit Zotit.

Pas dy javë përballje të rënda me Covid 19 por duke ju falenderuar angazhimit maksimal të fëmijëve tanë për shërimin tonë dhe mjekëve të nderuar dr. Arben Vishaj dhe dr. Behxhet Osmani ja pra sot po ju shkruajmë me Hajrushin sërish dhe iu informojmë se ia dolëm me sukses.

Kujdes ruajeni shëndetin.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img