E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Shiti produkte me foton e famshme gjatë inaugurimit të Joe Bidenit, Bernie Sanders mbledh miliona dollarë në vetëm 5 ditë

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Dorashkat prej leshi që senatori amerikan, Bernie Sanders veshi në inaugurimin presidencial ka shkaktuar reagime të pafundme të çuditshme nëpër mediat sociale.

Por, ato e kanë ndihmuar që të mbledh 1.8 milion dollarë në pesë ditët e fundit për organizatat bamirëse në shtetin e vendlindjes së politikanit, Vermont.

Shuma vjen nga shitja e mallrave me imazhin e 20 janarit teksa ishte i ulur në karrige gjersa kishte kryqëzuar duart e këmbët, raporton nbcnews.

Sanders vendosi të parën e mallit të ashtuquajtur “Kryetari Sanders”, duke përfshirë bluza dhe ngjitëse, në faqen ueb-faqen persona gjersa produkti i parë u shit në më pak se 30 minuta, tha ai.

Më shumë mallra u shtuan gjatë fundjavë dhe e shitur deri të hënën në mëngjes, tha ai.

“Jane dhe unë ishim të mahnitur nga e gjithë krijimtaria e treguar nga kaq shumë njerëz gjatë javës së fundit dhe ne jemi të lumtur që mund të përdorim famën time të internetit për të ndihmuar Vermonters në nevojë”, tha Sanders në një deklaratë me shkrim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bernie Sanders (@berniesanders)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -