E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Serialit “Sha je be tu folën” i bashkohet edhe Adriana Matoshi

Duhet lexuar

Për 24 orë policia gjobiti 557 qytetarë për mosrespektim të Ligjit për Pandeminë

Qytetarët të cilët nuk janë duke i respektuar masat e marra nga institucionet shëndetësore e shtetërore për parandalimin e...

Dyshimet për manipulime shtyjnë certifikimin e rezultatit zgjedhor

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) i është kthyer sërish punës të hënën pasdite, pak orë pasi Paneli Zgjedhor...

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Seriali i ri “Sha je be tu folën” po vazhdon të sjellë skeçe të ndryshme në episodet e reja.

Kastit të aktorëve të këtij seriali, duket se i është bashkuar edhe një prej aktoreve më në zë të skenës.

Ka qenë vet aktori që luan rolin kryesor, Ridvan Murati, ai i cili ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet bashkë me kolegun Ernest Zymberi, dhe “aderimin” e ri në serialin “Sha je be tu folën”.

“Aktorja Adriana Matoshi pjesë e serialit tonë, dhe shumë shpejt me risi tjera”, ka shkruar Murati në Facebook-un e tij.

Kujtojmë që njohja e të tre aktorëve daton që nga koha e “O Sa Mirë”, ku ata kanë luajtur në disa nga rolet më atraktive për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Për 24 orë policia gjobiti 557 qytetarë për mosrespektim të Ligjit për Pandeminë

Qytetarët të cilët nuk janë duke i respektuar masat e marra nga institucionet shëndetësore e shtetërore për parandalimin e...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -