E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Selena Gomez duket plotësisht ndryshe me gërsheta dhe veshje lëkure

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Është e drejtë të thuhet se Selena Gomez është mjaft eksperimentuese kur është fjala për flokët – ajo nuk ka frikë të provoj diçka të re.

Por ka një vështrim që nuk e kemi parë akoma nga eksperimentimi i flokëve: gërshetat e thepisura.

Për fat të mirë Selena provoi së fundmi këtë dhe postoi fotografi në Instagram me gërsheta me shkëlqim, të zgjatura deri në bel dhe flokët e reja me kaçurrela të lezetshme në ballin e saj.

Ajo e shoqëroi pamjen me një veshje të ashpër lëkure dhe pozoi e mbështetur në një makinë të vjetër të cilësisë së mirë.

Ajo duket shumë e lezetshme dhe është e mahnitshme ta shohësh atë duke eksperimentuar dhe refuzuar t’i përmbahet një estetike të veçantë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -