E premte, 15 Janar, 2021
No menu items!

Sara Hoxha ndan këtë imazh të ëmbël

Duhet lexuar

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se në mbledhjen e Qeverisë është marrë vendim se si...

Zgjatet orari i lëvizjes për qytetarët, për gastronominë dhe qendrat tregtare

Qeveria e Kosovës ka miratuar propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë për lehtësimin e masave antiCovid. Në vendimin e marrë nga...

Kamionët nga Kosova nuk po lejohen të futen në Serbi, transportuesit po pësojnë humbje të mëdha

Serbia nuk po lejon kompanitë transportuese nga Kosova që të hynë në territorin e saj me tabelat me regjistrimin...

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë.

Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ndërsa kështu ndodhi edhe sot, Sara publikoi një fotografi mjaft të ëmbël ku shihet se është së bashku me Ledrin dhe vajzën e tyre.

Duket se këta të dy kanë bërë një fotosesion së bashku me vajzën, ku duken mjaftë të ëmbël dhe ndjehet dashuria e tyre.

Sara këtë foto e ka postuar me mbishkrimin: Ti na i rrëmbeve zemrat tona.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se në mbledhjen e Qeverisë është marrë vendim se si...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -
Enable referrer and click cookie to search for pro webber