E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sabri Fejzullahu viziton ‘Shtëpinë e të Moshuarve’ në Suharekë

Duhet lexuar

spot_img

Ikona e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, po vazhdon të jetë mjaft aktiv e po ashtu tejet i përkushtuar edhe në çështje të tjera krahas muzikës.

Ai së fundmi u bë e ditur se ka vizituar ‘Shtëpinë e të Moshuarve’ në Suharekë.
Ka qenë humanisti i njohur Halil Kastrati ai i cili publikoi një imazh përkrah tij duke e falënderuar për vizitën.

Në anën tjetër, edhe Sabriu ka ndarë një fotografi me humanistin nga Prizreni duke theksuar se është krenar me punën e tij.

“Me Halil Kastratin, historinë e bamirësisë. Zoti na e dërgoj dhuratë për ta ndihmuar njerëzimin. Krenar me ty”, ka shkruar Fejzullahu.
‘Shtëpia e të Moshuarve’ në Suharekë u përurua në dhjetor të vitit që lamë pas nga shoqata “Jetimët e Ballkanit”.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img