E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Sabri Fejzullahu publikon fotografi me djalin e tij të madh, Armendin

Duhet lexuar

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Pastroni shporetin shpejtë dhe lehtë pa përdorimin e kimikateve

Disa nuk kanë kohë, nuk arrijnë, disa nuk kanë vullnet për të pastruar shporetin menjëherë, dhe disa thjesht e...

Kultivimi dhe përpunimi i bimëve mjekësore aromatike po krijon mundësi për punë fitimprurëse për gratë në Kosovë

Në Kosovë ekziston një komunitet i madh i grave që punojnë në nënsektorin e bimëve mjekësore (BMA) dhe produkteve...

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, ka sjellë një fotografi të përbashkët me djalin e tij të madh, Armendin.

Këngëtari i popullarizuar është baba i katër fëmijëve, dy prej të cilëve janë nga martesa e tij e parë.

“Djali i jem i madhi Armend – Votra”, ka shkruar Sabriu në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Ashtu sikurse Ermali, edhe djali i madh i tij është marrë me muzikë duke qenë frontmen i grupit “Votra”.

Grupi u themelua në vitin 2000 në Londër me vokalist Armendin që luante edhe në kitarë, ndërsa pjesë të bendin ishin edhe Lulzim Mulolli (kitarë), Amir Mehmeti (bas) dhe Neil Thom (bateri).

Ata lansuan albumet, si “Votra” e “Stereofoni”, ndërsa kanë realizuar edhe disa hite, si “Kur të kam pranë” e “Për ty”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -