E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Sa kushton buzëkuqi më i shtrenjtë në botë

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Buzëkuqi është pjesë e çantës së shumë grave duke variuar nga çmime të ndryshme.

Kur gjithë kësaj i shtohet një cilësi e lartë dhe dizajn luksoz, nuk është me të vërtetë çudi që shumë prej nesh janë të gatshëm të shpenzojnë një pasuri të vogël për buzëkuq.

Padyshim, H. Couture Beauty Diamond Lipstick prej 14 milionë dollarësh është buzëkuqi më i shtrenjtë në botë që një grua mund të ketë.

Fatkeqësisht, për shkak të çmimit të tij, nuk është në dispozicion për një numër të madh të vajzave.

Është jashtëzakonisht hidratues dhe i qëndrueshëm, por duhet të pranojmë që diamantet përreth ia shtuan vlerë.  Ky buzëkuq vjen në një set me një maskara luksoze.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -