E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Rrolling Stone: “Dua Lipa, ylli i shpërthimit të epokës së pandemisë”

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...

Revista e njohur botërore, Rrolling Stone, kanë vendosur në kopërtinën e saj Dua Lipën, këngëtaren shqiptare me famë botërore.

Kopertina përfshin një fotografi mahnitëse në revistën Rrolling Stone, edicioni shkurt 2021 i Dua Lipës.

Kjo revistë ka cituar Dua Lipën si ylli i shpërthimit të epokës së pandemisë, duke u ngritur dhe duke mos humbur vrullin ndërsa bota ishte në pauzë, duke u ngritur lart, duke u bërë një nga gratë më të fuqishme të industrisë pop dhe duke i kushtuar asaj që është trashëgimisë së saj shqiptare.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -