E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Rrëzohet Silvio Berlusconi, kalon natën në spital

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Silvio Berlusconi kaloi natën në spital pasi ra natën e kaluar në shtëpinë e tij në Romë.

Ish-kryeministri italian u pengua ndërsa ishte në shtëpi në Romë, ku erdhi për të mbështetur Mario Draghin, si kryeministri i ardhshëm i Italisë, për shkak të krizës politike në Apenine, raporton france24.

Politikani 84-vjeçar pësoi mavijosje në njërën anë të trupit dhe u dërgua në vendlindje në Milano, ku u ekzaminua në detaje, deklaroi zëdhënësi.

Manjati mediatik, i cili dominoi jetën publike të Italisë në vitet e 1980, u shtrua në spital në Monaco muajin e kaluar për shkak të problemeve të zemrës.

Ai gjithashtu bëri një operacion të madh në zemër në vitin 2016 gjersa mbijetoi kancerin e prostatës.

Ai u shtrua në spital në shtator të vitit të kaluar pasi u infektua me coronavirus dhe atë e përshkroi si “sfidën më të madhe të jetës së tij”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -