E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Rrëzohet helikopteri në Alaskë, pesë të vdekur

Duhet lexuar

spot_img

Një helikopter është rrëzuar në Alaskë duke vrarë pesë persona dhe një është në gjendje të rëndë, por të qëndrueshme, thonë autoritetet.

Eurocopter AS50 u rrëzua në rrethana të panjohura afër Butte, njoftoi Administrata Federale e Aviacionit.

Trupat e Shtetit të Alaskës thanë në një deklaratë të dielën se morën një raport se ka humbur një helikopter, raporton canberratimes.

Ekipi i shpëtimit arriti të gjejë pesë persona të vdekur dhe një të mbijetuar që u dërgua në spital.

Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit tha se një hetues ishte drejtuar për në vendin e aksidentit



spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img