E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Rrahje masive në Prishtinë, arrestohen tetë të mitur

Duhet lexuar

spot_img

Tetë të mitur janë arrestuar të cilët pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Sipas raportit, të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 15:15 në rrugën “Lidhja e Prizrenit”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit pas intervistimit pesë të dyshuarit dërgohen në mbajtje, ndërsa tre të tjerë lirohet në procedurë të rregullt.

“Raportohet se janë arrestuar tetë meshkuj kosovarë të mitur, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit pesë të dyshuar dërgohen në mbajtje ,ndërsa tre lirohen në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...

Më shumë artikuj si kjo