E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Rovena Stefa i rikthehet skenës pas dy vjetëve pauzë

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka bërë debutimin në skenë pas pothuajse dy vitesh pauzë.

Ajo ditën e djeshme (e shtunë) ka prezantuar projektin e ri të titulluar “Le të thyhen gotat”.

Kënga vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtarja mori gjithë vëmendjen me paraqitjen atraktive dhe mjaft sensuale në klip.

Teksti është shkruar nga vet Rovena, kurse për muzikën është përkujdesur De Vox.

Prurja e re e Rovenës vjen dy vite pas projektit “Mikja ime”, që e solli më 29 dhjetor të vitit 2018.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -