E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Ronaldo dhe Georgina paguajnë trajtimin për kancer të një djali 7 vjeçar

Duhet lexuar

Rikthehen reshjet e shiut dhe të borës në Kosovë

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu...

Twitter do të lejojë që disa postime të bëhen me pagesë

Rrjeti social Twitter njoftoi se do t’iu mundësojë përdoruesve t’i bëjnë me pagesë postimet me përmbajtje ekskluzive. Veçoria e re...

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e...

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë dhënë donacion një ndihmë për ta trajtuar një 7 vjeçar kundër kancerit

Tomas, një fëmijë 7 vjeçar nga Portugalia, është diagnostifikuar me kancerin e rrallë neuroblastoma në shtator të 2019-ës.

Sulmuesi i Juventusit dhe partnerja e tij i janë përgjigjur prindërve të Tomasit duke i ndihmuar ata për fëmijën i cili tani po trajtohet në Barcelonë me donacionin.

Ishte motra e Georginas, Ivana, e cila ka treguar për ndihmën e çiftit të njohur.

“Thomas është në rrugë për në Barcelonë ku do ta fillojë trajtimin kundër kancerit në spitalin Vall d’Hebron”.

“Falëminderit, Georgina dhe Cristiano për ndihmën e juaj, solidariteti i juaj tregon zemrën e juaj të madhe. Faleminderit shumë që keni ndihmuar Tomasin për ta marrë këtë tretman shëndetësor”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rikthehen reshjet e shiut dhe të borës në Kosovë

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -