E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Rita shijon motin e ngrohtë në Australi, filmon trupin nga afër në bikini

Duhet lexuar

spot_img

Rita u shfaq pa grim në videon e fundit.

Rita Ora prej muajsh po qëndron në Australi, ku është e angazhuar në emisionin “The Voice” dhe disa projekte të tjera,

Pavarësisht angazhimeve të shumta, ajo gjen kohë edhe për pushim, së fundi shijoi rrezet e diellit pranë pishinës në resortin ku po qëndron.

Këngëtarja postoi një video, në të cilën shihet pa grim teksa filmon trupin nga afër, e veshur me bikini dypjesëshe.

“Është bukur sot, shumë mirënjohëse”, shkruan Rita, e cila në Australi po shoqërohet nga motra e saj Elena.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img