E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Rita Ora shkëlqen me dukjen e radhës në “The Masked Singer”, fansat komentojnë ndryshimin e saj

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Fansat e spektaklit “The Masked Singer” mbetën të hutuar sonte ndërsa Rita Ora tronditi duke u shfaqur një nga stilet e saj më krijuese deri më tani.

Rita u bashkua me kolegët e saj gjyqtarë të spektaklit: Jonathan Ross, Mo Gilligan dhe Davina McCall në një përpjekje për të demaskuar të famshmit që interpretojnë me maska para tyre.

Dhe Rita i kishte bërë flokët e saj në një stil të ri, me një bishtalec poshtë shpinës, shkruan The Mirror.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Ndërsa disa fansa e pëlqyen pamjen e re, të tjerëve nuk është se u bëri edhe shumë përshtypje.

“Flokët e Ritës duken mahnitëse sonte”, shkruante njëri. “Unë e kam vendosur,” shkroi një tjetër në Twitter, “Rita Ora është vajza ime”, vazhdoi ai.

Një i tretë gjithashtu shkruajti emrin e Ritës me një varg emoji në formë zemre.

Por të tjerët nuk ishin aq të sigurt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -