E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Rita Ora shfaqet sensacionale me stilin unik në Sydney

Duhet lexuar

spot_img

Ajo është duke shijuar në maksimum udhëtimin për punë në Sydney.

Dhe Rita Ora duket se po kuron çdo detaj në paraqitjen e saj, për të marrë vëmendje më pas në paraqitje, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja është parë me një veshje plot stil, teksa vuri në pah edhe rregullimin e mrekullueshëm të flokëve.

Në pjesën e sipërmes bukuroshja bionde kishte një bluzë të bardhë, që i kishte e kombinuar me pantallona të zeza.

Padyshim që aksesorë nuk mungojnë në asnjë dukje të artistes, derisa këtë herë ishte e mbuluar me byzylykë prej ari.

Këngëtarja ndër të tjera arriti në vendin e destinuar me nja makinë luksoze, që ishte me ngjyrë rozë.

Ndërkohë theksojmë se Rita do të jetë pjesë e panelit në kompeticionin “The Voice”.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img