E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Rita Ora paraqitet provokuese, nëna e saj i bën koment epik: Lyju pak me kos

Duhet lexuar

spot_img
 

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka postuar fotografi nga pushimet, teksa shihet e rregulluar dhe e veçantë.

Ajo mori komente të shumta nga fansat e saj në profilin e saj zyrtar në Instagram, por vëmendjen e mori komenti i nënës së saj, e cila i ka shkruar një koment në gjuhën shqipe.

“Lyju pak me kos se koke djeg”, ka shkruar Vera.

Theksojmë se kosi është një produkt nga bylmeti i cili përveç që përdoret si ushqim në traditën shqiptare përdoret edhe në raste kur lëkura digjet nga dielli.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img