E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Reali shqyrton mundësinë e shitjes së Varane

Duhet lexuar

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...

Real Madridi është duke shqyrtuar mundësinë që ta vë Raphael Varane në listën e shitjes – njofton Marca.

Francezi ka kontratë me Los Blancos deri në vitin 2022 dhe aktualisht nuk është i interesuar që ta vazhdojë qëndrimin.

Për këtë arsye, bordi i klubit është duke planifikuar që të përfitojë nga shitja eventuale e 27-vjeçarit në verën që vjen.

Reali e vlerëson qendërmbrojtësin rreth 50 milionë euro në rast të shitjes në afatin e ardhshëm kalimtar.

Në ndërkohë, Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germaini janë ndër klubet e interesuara për shërbimet e Varane.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -